Inżynieria środowiska

Norconsult posiada bogate doświadczenie w projektach zapewniających bezpieczne zaopatrzenie w wodę, które są przyjazne dla środowiska oraz wydajne rozwiązania drenażowe uwzględniające przyszłe zmiany klimatyczne.

Woda jest istotnym źródłem tworzenia życia, dlatego w Norconsult rozumiemy, że muszą być one eksploatowane w zrównoważony sposób, tak aby zapewnić jej dostępność dla przyszłych pokoleń.

Jesteśmy największym konsultantem w dziedzinie ochrony środowiska w zakresie gospodarki wodnej i ściekowej w Norwegi. Specjalizuemy się w dostarczaniu wysoko jakościowych i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Na obszarach miejskich nasi pracownicy mają doświadczenie w koordynacji ciężkiej infrastruktury technicznej, związanej z dostawami wody i odprowadzaniem ścieków, z systemami zarządzania kablami, centralnym ogrzewaniem i chłodzeniem.

Ponadto wyspecjalizowaliśmy się w wdrażaniu niebiesko-zielonej infrastruktury, jako lokalnego systemu zarządzania wodą burzową, otwory strumieniowe jak również oparte na naturalnych metodach oczyszczanie wód powierzchniowych.

Kontakt

Zdjęcie profilowe Tom Baade-Mathiesen
Tom Baade-Mathiesen
Fagekspert
Zdjęcie profilowe Katarzyna Mazur-Pytlowany
Katarzyna Mazur-Pytlowany
Managing Director and Structural Designer

Powiązane zadania