woman with VR goggles

Innowacje

Innowacje w Norconsult

Poważne zmiany w społeczeństwie, szybki rozwój technologiczny i zwiększony nacisk na zieloną transformację będą wymagały od wszystkich firm wprowadzania innowacji i znajdowania nowych rozwiązań.

two person talking in front of a computer

Przy zrównoważonym rozwoju i postępie technologicznym na czołowym miejscu w nowoczesnym biznesie, kreatywność i innowacyjność są niezbędne dla firm, które chcą odnieść sukces w dłuższej perspektywie.

Innowacyjność jest kamieniem milowym naszej strategii i naszych projektów. Nazywamy to "krawędzią" - naszą zasadą 80/20. Osiemdziesiąt procent naszego czasu powinno być poświęcone na budowanie tego, co już robimy dobrze i ciągłe doskonalenie się z dnia na dzień, a 20 procent naszego czasu powinno być poświęcone na kwestionowanie ustalonych prawd i praktyk oraz przyczynianie się do rozwoju nowego sposobu myślenia i innowacji.

Innowacje w naszych projektach

 Naszą najważniejszą pracą w zakresie innowacji są projekty realizowane dla naszych klientów. Opracowywanie rozwiązań, które pomagają im osiągać cele i wartość, jest tym, co nas inspiruje.

Aby pozostać na czele, szukamy projektów, które stanowią dla nas wyzwanie i wyznaczają nowe standardy współpracy, procesów pracy oraz zarówno cyfrowych, jak i zrównoważonych rozwiązań.

Innowacje i rozwój Norconsult i naszych usług

Wprowadzamy innowacje zarówno w całej firmie, jak i we wszystkich projektach realizowanych dla naszych klientów.

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem istniejących i opracowywaniem nowych usług, które spełniają nowe potrzeby i rozwiązują coraz bardziej złożone wyzwania. Spostrzeżenia i wiedza o naszych klientach, w połączeniu z naszym profesjonalnym doświadczeniem, są integrowane w rozwiązaniach usługowych, które tworzą nową wartość.

Innowacyjna organizacja

Nasi pracownicy są naszym najcenniejszym zasobem, dlatego stworzyliśmy kilka obszarów, szkoleń i innych programów, które umożliwiają rozwój umiejętności w zakresie innowacji.

Prowadzimy: 
 • regularne serie seminariów na temat innowacji

 • program dla liderów innowacji, w którym co roku bierze udział 16 pracowników myślących perspektywicznie

 • Nagrody Norconsult, które wyróżniają wybitne projekty i osiągnięcia,

 • "The Edge", który skupia entuzjastów transformacji cyfrowej i innowacji w firmie.

We take pride in our commitment as an innovative organisation and work daily to ensure that we are at the forefront of innovation, digitalisation and new thinking.  

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania jako innowacyjnej organizacji i codziennie pracujemy nad tym, aby zapewnić, że jesteśmy w czołówce innowacji, cyfryzacji i nowego myślenia.

Realizujemy nasz cel "Każdego dnia zmieniamy codzienność na lepsze".

 • Elin M. Langlo

  Director of Innovation

 • Thomas Angeltveit

  Group Leader, Innovation and New Growth

 • Skontaktuj się z nami