Windmills

Energetyka

Kraje europejskie potrzebują więcej zielonej energii i konieczne są inwestycje z tym związane.

Oferujemy następujące usługi

Od 1928 roku Norconsult przyczynia się do rozwoju energetyki wodnej i sieci energetycznej. Od zawsze naszym celem było przyczynienie się dzięki naszej wiedzy do zaoferowania społeczeństwu czystej i niezawodnej energii elektrycznej. Nasza rola jako kluczowego gracza w rozwoju systemu energetycznego oznacza, że dobrze znamy potrzeby naszych klientów i zapewniamy ciągłość w branży. Obecnie posiadamy największy w Norwegii zespół ekspertów technicznych w dziedzinie energii odnawialnej.

W Polsce od kilku lat łączymy międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnego rynku i jego potrzeb. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom nowoczesne i innowacyjne rozwiązania aby spełnić ich oczekiwania, jednocześnie dbając o najwyższą jakość oraz względy środowiskowe i ekonomiczne realizowanych przedsięwzięć.

Dziś nasza działalność obejmuje cały Rynek Energii,  współpracujemy  pomiędzy wszystkimi naszymi biurami i na wszystkich rynkach, gromadząc odpowiednie doświadczenie i wiedzę dla każdego projektu.

Norconsult ofertuje pełen zakres usług projektowych dla Stacji Elektroenergetycznych oraz Linii Napowietrznych i Kablowych w zakresie średnich, wysokich oraz najwyższych napięć.

Strategicznym obszarem zainteresowania Norconsult jest rozwój Rynku Energii, w którym chcemy przyjąć wiodącą rolę. . Chcemy przyczynić się do zmiany mixu energetycznego poprzez zaangażowanie w szerokie spektrum projektów odnawialnych źródeł energii oraz wzmocnienia systemu przesyłowego oraz dystrybucyjnego.

Portret Amadeusz Feliksik

Amadeusz Feliksik

Dyrektor Rynku Energii
Portret Wiesław Wójcik

Wiesław Wójcik

Kierownik Działu Konstrukcyjnego
Portret Wojciech Cabaj

Wojciech Cabaj

Kierownik Działu Elektrycznego

Skontaktuj się z nami