Windmills

Energetyka

Kraje europejskie potrzebują więcej zielonej energii i konieczne są inwestycje z tym związane.

Oferujemy następujące usługi

Od 1928 roku Norconsult przyczynia się do rozwoju energetyki wodnej i sieci energetycznej. Od zawsze naszym celem było przyczynienie się dzięki naszej wiedzy do zaoferowania społeczeństwu czystej i niezawodnej energii elektrycznej. Nasza rola jako kluczowego gracza w rozwoju systemu energetycznego oznacza, że dobrze znamy potrzeby naszych klientów i zapewniamy ciągłość w branży. Obecnie posiadamy największy w Norwegii zespół ekspertów technicznych w dziedzinie energii odnawialnej.

W Polsce od kilku lat łączymy międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnego rynku i jego potrzeb. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom nowoczesne i innowacyjne rozwiązania aby spełnić ich oczekiwania, jednocześnie dbając o najwyższą jakość oraz względy środowiskowe i ekonomiczne realizowanych przedsięwzięć.

Dziś nasza działalność obejmuje cały Rynek Energii,  współpracujemy  pomiędzy wszystkimi naszymi biurami i na wszystkich rynkach, gromadząc odpowiednie doświadczenie i wiedzę dla każdego projektu.

Norconsult ofertuje pełen zakres usług projektowych dla Stacji Elektroenergetycznych oraz Linii Napowietrznych i Kablowych w zakresie średnich, wysokich oraz najwyższych napięć.

Strategicznym obszarem zainteresowania Norconsult jest rozwój Rynku Energii, w którym chcemy przyjąć wiodącą rolę. . Chcemy przyczynić się do zmiany mixu energetycznego poprzez zaangażowanie w szerokie spektrum projektów odnawialnych źródeł energii oraz wzmocnienia systemu przesyłowego oraz dystrybucyjnego.

  • Amadeusz Feliksik

    Dyrektor Rynku Energii

  • Wiesław Wójcik

    Kierownik Działu Konstrukcyjnego

  • Wojciech Cabaj

    Kierownik Działu Elektrycznego

  • Skontaktuj się z nami