three persons behind a table

O nas

Norconsult rozwija społeczeństwa jutra poprzez połączenie inżynierii, architektury i wiedzy cyfrowej. Ponad 6 300 naszych pracowników, pracujących w ponad 140 biurach, głównie w krajach skandynawskich, realizuje każdego roku tysiące małych i dużych projektów dla klientów prywatnych i publicznych.

Poprzez innowacje i kreatywność oraz cel "Każdego dnia zmieniamy codzienność na lepsze", nieustannie poszukujemy bardziej zrównoważonych, wydajnych i korzystnych społecznie rozwiązań.

Firma posiada wiodącą wiedzę specjalistyczną w kilku obszarach, takich jak architektura, budownictwo i nieruchomości, cyfryzacja, geologia i środowisko, przemysł, energia odnawialna, bezpieczeństwo, społeczeństwo i urbanistyka, transport i woda. Oferujemy usługi doradcze na wszystkich etapach projektu i wspieramy naszych klientów od opracowywania pomysłów i koncepcji, poprzez planowanie i projektowanie inżynieryjne, aż po eksploatację i nadzór.

W jaki sposób pracujemy 

Dzielimy się wiedzą i sprawnie współpracujemy ponad podziałami technicznymi, organizacyjnymi i geograficznymi. To właśnie poprzez projekty demonstrujemy naszą wiedzę i osiągnięcia, a dzięki najbardziej wykwalifikowanym pracownikom stajemy się coraz lepszymi od naszych konkurentów i coraz bardziej preferowanymi przez naszych klientów.

Naszą ambicją jest zapewnienie wspólnego zrozumienia celów, wyzwań, postępów i wyników we wszystkich naszych projektach. Powinniśmy posiadać odpowiednią wiedzę i niezbędne zdolności do podejmowania wyzwań o różnej wielkości. Właściwe zarządzanie projektem i komunikacja pozwalają nam wspólnie osiągnąć świetne rezultaty.

Kierownictwo