The Hardanger bridge

Mosty

Norconsult zatrudnia jednych z czołowych inżynierów mostowych z szerokim doświadczeniem i wiedzą na temat wszystkich typów mostów. Pracujemy z wykorzystaniem cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju w praktyce i jesteśmy światowym liderem w dziedzinie inżynierii cyfrowej.

Projektujemy mosty wiszące, mosty podwieszane, mosty pływające, mosty wspornikowe, mosty łukowe, mosty belkowe, mosty płytowe, mosty kratownicowe, mosty obrotowe i inne konstrukcje transportowe. Wszystkie nasze mosty mogą być projektowane w wielu wymiarach (4D, 5D, xD - BIM xD).

Posiadamy doświadczenie we wszystkich materiałach do budowy mostów, takich jak beton, stal i drewno, a także rozległą wiedzę na temat wzmacniania i renowacji mostów. Przeprowadzamy również inspekcje mostów.

Projektując mosty, wspólnie z naszymi klientami dokonujemy oceny w zakresie zrównoważonego rozwoju, realizacji projektu, estetyki, żywotności i względów ekonomicznych. Często odbywa się to we współpracy z kilkoma innymi branżami inżynieryjnymi i architektonicznymi, a w ramach Norconsult możemy wnieść uzupełniającą wiedzę specjalistyczną ze wszystkich dziedzin. Nasi inżynierowie mostowi są zaangażowani we wszystkie fazy planowania, od prostych studiów wykonalności i projektów pilotażowych po plany budowy i działania następcze.

Typowe usługi, które świadczymy obejmują: 

  • Projektowanie mostów o dużej rozpiętości
  • Projektowanie mostów i konstrukcji transportowych w projektach wielobranżowych
  • Wiodący eksperci i najnowocześniejsze metody zapewniające bardziej zrównoważony rozwój projektów
  • Cyfrowe projektowanie i konstrukcje bez rysunków (BIM xD) dla lepszej jakości
  • Jacek Gaczkowski

    Kierownik Zespołu Transport

  • Skontaktuj się z nami