excavation quarry

Przemysł metalurgiczny i chemiczny

Od kilkudziesięciu lat ściśle współpracujemy z przemysłem, co zaowocowało cenną wielobranżową wiedzą ekspercką. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i doskonale rozumieją procesy przemysłowe. Kierują się rozwiązaniami, które usprawniają produkcję, ograniczają zużycie zasobów i obniżają emisję gazów cieplarnianych.

Rozległy przemysłowy ekosystem Norconsult oferuje usługi na wszystkich etapach projektu i we wszystkich dyscyplinach. Nasza interdyscyplinarna wiedza jest szczególnie korzystna dla klientów z branży metalurgicznej i chemicznej.

Dążenie do osiągnięcia celów klimatycznych i produkcji energii alternatywnej napędza gwałtowny wzrost popytu na metale i surowce. Zmiany społeczne na wielką skalę wpływają również na produkcję żywności i farmaceutyków. Norconsult ma kluczowy wkład w większość sektorów przemysłowych, obsługując zarówno duże, ugruntowane korporacje, jak i początkujące firmy.

Krytyczne aspekty każdej branży obejmują bezpieczeństwo osobiste, fizyczne środowisko pracy, wydajną logistykę produkcji, efektywność energetyczną i minimalne emisje. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, wykorzystując naszą wiedzę specjalistyczną, aby zaoferować szerokie zrozumienie procesów, które wykracza poza konwencjonalne dyscypliny inżynieryjne.

Norconsult może pochwalić się wysoko wykwalifikowanymi specjalistami we wszystkich branżach, uczestniczącymi w badaniach na wczesnym etapie, aż po szczegółowe prace inżynieryjne i wdrożeniowe. Nasze lokalne biura posiadają rozległą wiedzę na temat lokalnych warunków, oferując znaczącą wartość dla naszych klientów.

  • Grzegorz Woźniak

    Kierownik Działu Budownictwo i Przemysł

  • Skontaktuj się z nami