Building seen from a lawn

Modernizacja, przebudowa i rozbudowa

Renowacje, przebudowy i rozbudowy to złożone projekty, które obejmują wiele dyscyplin. W Norconsult mamy doświadczenie i wiedzę specjalistyczną, aby poprowadzić Cię przez ten proces, zapewniając, że Twój budynek jest zabezpieczony pod kątem przyszłej elastyczności i funkcjonalności.

W projektach modernizacji i przebudowy istnieje wiele różnych elementów, które wzajemnie na siebie wpływają i które należy wziąć pod uwagę. W Norconsult dysponujemy niezbędnymi zasobami, dzięki którym możesz mieć pewność, że podejmujesz właściwe działania i decyzje.

Pomagamy we wszystkich fazach projektu, od wczesnych ocen po monitorowanie budowy na miejscu. Aby zapewnić dobre rozwiązania od samego początku, przeprowadzamy badanie stanu budynku. Dysponujemy dogłębną wiedzą na temat wcześniejszych metod budowlanych i wykorzystania materiałów oraz tego, które rozwiązania najlepiej spełniają Twoje potrzeby bez uszczerbku dla technicznych lub funkcjonalnych właściwości obiektu. Dotyczy to również budynków o znaczeniu historycznym.

Oceniamy, czy projekty wymagają pozwoleń i jakie wymagania mają zastosowanie, a w razie potrzeby pomagamy w uzyskaniu zwolnień i wyłączeń.

Nasz zespół ekspertów pomaga i prowadzi klientów we wszystkich rodzajach projektów budowlanych, zapewniając rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w modernizacji, przebudowie i rozbudowie.

  • Grzegorz Woźniak

    Kierownik Działu Budownictwo i Przemysł

  • Skontaktuj się z nami