Mechanical industry and manufacturing of goods

Przemysł mechaniczny i produkcja wyrobów

Norconsult zapewnia kompleksowe wsparcie producentom z branży mechanicznej i zajmuje się zarówno projektami rozwojowymi, jak i modyfikacjami istniejących obiektów. Naszym głównym celem jest stworzenie optymalnych warunków dla sprzętu produkcyjnego i operatorów, wykorzystując naszą rozległą wiedzę specjalistyczną w celu usprawnienia przepływu produkcji i stworzenia uniwersalnych budynków.

Posiadamy wszystkie kompetencje niezbędne do obsługi procesów budowlanych, w tym z zakresu architektury, technologii budowlanych, bezpieczeństwa pożarowego, hydrauliki, doradztwa energetycznego, elektryki i automatyki, a także specjalizujemy się w logistyce, technikach LEAN i ocenie wąskich gardeł.

Wspólnie pomagamy klientom w rozważaniu rentowności na wczesnym etapie, ocenie wydajności, wdrażaniu projektów budowlanych i usprawnianiu produkcji w fazie operacyjnej. Zapewniamy wsparcie w zakresie specyfikacji sprzętu i zarządzamy interfejsami między dostawcami sprzętu a systemami wsparcia.

Zdolność adaptacji jest kluczową kwestią dla branży i konieczne jest, aby budynki i infrastruktura techniczna były wystarczająco elastyczne, aby dostosować się do zmian w produkcji. Naszym priorytetem jest współpraca z klientami w celu zapewnienia, że ich obiekty spełniają te wymagania.

Norconsult posiada wysoko wykwalifikowanych specjalistów we wszystkich dyscyplinach i uczestniczy od wczesnych badań po szczegółowy projekt i wdrożenie. Nasze lokalne biura w poszczególnych lokalizacjach posiadają rozległą wiedzę na temat lokalnych uwarunkowań, zapewniając wysoką wartość dla wszystkich naszych klientów.

  • Grzegorz Woźniak

    Kierownik Działu Budownictwo i Przemysł

  • Skontaktuj się z nami