EPCM

Zarządzanie projektami i EPCM

Norconsult posiada wiodący profesjonalny zespół do realizacji złożonych technicznie projektów w zakresie energetyki i przemysłu. Rozumiemy wyzwania związane z tymi projektami i posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić sukces projektu.

W świecie szybkiego rozwoju technologicznego i zmieniających się rynków energii, skuteczna i przewidywalna realizacja projektów w uzgodnionych warunkach staje się coraz ważniejsza.

Dysponujemy doświadczonym zespołem, który może pomóc w zdefiniowaniu, ustrukturyzowaniu, zaplanowaniu i realizacji złożonych technicznie projektów w branży energetycznej. Stosujemy holistyczne podejście, w którym ścisłe zaangażowanie właściciela projektu, w połączeniu z wiedzą specjalistyczną w dziedzinie technicznej i zarządzania projektami, są ważnymi kryteriami decydującymi o sukcesie.

Złożone technicznie projekty charakteryzują się rozległymi działaniami następczymi, koordynacją i odpowiedzialnością za kontakty z właścicielem projektu. Dysponujemy dobrze ugruntowaną i ustandaryzowaną metodologią projektową, aby sprostać tej odpowiedzialności.

Norconsult jest dostawcą usług EPCM (Engineering, Procurement, and Construction Management). Oznacza to, że bierzemy pełną odpowiedzialność i obsadzamy wszystkie role w projekcie, od fazy projektowania i planowania po strategię kontraktową, zaopatrzenie i zarządzanie projektem w fazie budowy, aż do zakończenia projektu i przekazania go organizacji operacyjnej.

 

  • Amadeusz Feliksik

    Dyrektor Rynku Energii

  • Wiesław Wójcik

    Kierownik Działu Konstrukcyjnego

  • Wojciech Cabaj

    Kierownik Działu Elektrycznego

  • Skontaktuj się z nami