BIM Steak edycja 2023

Tak jak w zeszłym roku, reprezentacja Norcosult Polska – Wojciech Cabaj (Kierownik Działu Elektrycznego) i Wiesław Wójcik (Kierownik Działu Konstrukcyjnego), uczestniczyli w weekendowym spotkaniu członków oraz sympatyków BIM Klastra. Była to wspaniała okazja do spotkania ze starymi znajomymi oraz do poznania nowych członków Stowarzyszenia, połączona z konferencją.

Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy odbyło się również spotkanie z cyklu BIMFuckup. W trakcie tego spotkania mieliśmy możliwość poznania na przykładach wyzwań, z jakimi można się spotkać podczas realizacji inwestycji w technologii BIM, jak również sposoby radzenia sobie z nimi w efektywny i kreatywny sposób.

BIM Steak,  poza networkingiem oraz metodologią BIM, to również ciekawe historie członków Klastra stanowiących Klastrową rodzinę. Podczas jednego z wystąpień mieliśmy możliwość poznać jedną z takich historii, przedstawiono inicjatywę wspierającą młode matki - odsyłamy do strony www.chormam.pl i trzymamy gorąco kciuki za wszystkie mamy!

Dziękujemy i do zobaczenia!

Portret Wojciech Cabaj

Wojciech Cabaj

Kierownik Działu Elektrycznego
Portret Wiesław Wójcik

Wiesław Wójcik

Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Skontaktuj się z nami