BIM4industry 2023

BIM4industry to jedno z najważniejszych wydarzeń tego rodzaju w Polsce i stanowi okazję do rozmowy dla wszystkich stosujących rozwiązania technologii BIM w przemyśle. Podczas konferencji przedstawiciele różnych środowisk mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, co będzie przyczyniało się do inspirowania kolejnych osób.

W tym roku dwóch przedstawicieli Norconsult Polska brało udział w wydarzeniu w roli prelegentów. Grzegorz Woźniak (Kierownik Działu Budynki i Przemysł) oraz Michał Wilk (Starszy Specjalista BIM) mieli okazję do zaprezentowania tematu związanego z uczestniczeniem w projektach zlokalizowanych poza granicami Polski, a także wyzwaniami, które się z tym wiążą.

Dziękujemy BIM Klaster za możliwość wzięcia udziału w konferencji BIM4industry. Jesteśmy wdzięczni za okazję do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem w temacie prowadzenia projektów w multikulturowych zespołach. Było to nie tylko inspirujące doświadczenie dla nas jako prelegentów, ale także wspaniałe spotkanie z innymi specjalistami z branży.

Więcej informacji o wydarzeniu: link.