Konferencja Projektowanie Przyszłości - edycja 2024

Norconsult Polska jako wieloletni członek BIM Klastra miał zaszczyt uczestniczyć w tegorocznej edycji konferencji „Projektowanie Przyszłości”.

Naszą firmę reprezentowali: Konrad Fugas (Starszy Specjalista BIM), Mateusz Gąska (Starszy Asystent Linii Elektroenergetycznych), Ireneusz Orzeł (Starszy Projektant Obwodów Pierwotnych), Wiesław Wójcik (Kierownik Działu Konstrukcyjnego) i Wojciech Cabaj (Kierownik Działu Elektrycznego), którzy mieli okazję uczestniczyć w różnych wykładach, warsztatach i debatach.

Dziękujemy organizatorom i prelegentom za świetną konferencję i doskonałą przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z szeroko pojętą tematyką BIM!

To było niezwykle udane wydarzenie poszerzające wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań w budownictwie.

Konferencja „Projektowanie Przyszłości” to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych poświęconych BIM w Polsce. Znana jest z goszczenia ekspertów z kraju i zagranicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z przyszłością projektowania.

Chcielibyśmy podziękować organizatorom za świetnie zorganizowane wydarzenie, które było doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. Jesteśmy podekscytowani możliwością wdrożenia nowych pomysłów i rozwiązań w naszej pracy, dzięki inspiracjom zdobytym podczas konferencji.

Od lewej: Ireneusz Orzeł, Mateusz Gąska, Konrad Fugas, Wojciech Cabaj i Wiesław Wójcik

  • Wiesław Wójcik

    Kierownik Działu Konstrukcyjnego

  • Wojciech Cabaj

    Kierownik Działu Elektrycznego

  • Skontaktuj się z nami