Leader Forum Olso 2023

W związku z jednym z elementów strategii firmy jakim jest międzynarodowa współpraca, reprezentacja Norconsult Polska brała udział w Forum Liderów w Oslo, gdzie omawiane było przeprowadzanie zespołu przez procesy zmian, a także sztuka przekazywania skutecznego feedbacku. Dodatkowo wnikliwie analizowane były metody informowania zespołów o nadchodzących zmianach i ich wpływu na zachowania pracowników.

Ogromną inspiracją było niewątpliwie nawiązanie nowych znajomości z osobami zajmującymi podobnymi zagadnieniami związanymi z energią odnawialną, a także dzielenie się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat współpracy.

Dwudniowe warsztaty pozwoliły na wzbogacenie wiedzy na temat różnych metod prowadzenia zespołów, a także rozmów ze współpracownikami. Wszystkie osoby uczestniczące w tym wydarzeniu wyposażone zostały w praktyczne wskazówki, które pozwolą lepiej radzić sobie w czasach niepewności, a także spowodują napędzenie zmian w zespołach.

Jako Norconsult Polska bardzo doceniamy kierunek w jakim cała Grupa dąży do osiągnięcia sukcesu w strukturach całej firmy i prowadzenia biznesu opartego na wieloletnich doświadczeniach działu kadr prowadzącego ww. szkolenia.