Norconsult Polska – lider w kompleksowych projektach inżynieryjnych

Z przyjemnością informujemy, że Norconsult Polska, dział Building & Industry, specjalizuje się w projektowaniu i realizacji zbiorników na ciecze oraz silosów na materiały sypkie. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam dostarczać rozwiązania na najwyższym poziomie.

🌐 Zbiorniki na ciecze: Nasze projekty obejmują zbiorniki na różne substancje, od wody pitnej po chemikalia przemysłowe. Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić bezpieczeństwo, trwałość i efektywność.

🌾 Silosy na materiały sypkie: Wspieramy naszych klientów w projektowaniu i budowie silosów na ziarna, cement, pyły i inne materiały sypkie. Nasze rozwiązania uwzględniają optymalizację stali, wydajność i bezpieczeństwo.

🚀 Innowacyjność i zrównoważony rozwój: Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań. Nasze projekty uwzględniają aspekty zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej i minimalizacji wpływu na środowisko. Razem kształtujemy przyszłość!

🤝 Współpraca z Norconsult Polska: Jeśli szukasz partnera do kompleksowych projektów inżynieryjnych, zapraszamy do kontaktu. Razem możemy stworzyć innowacyjne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

  • Grzegorz Woźniak

    Kierownik Działu Budynki i Przemysł

  • Skontaktuj się z nami