Nowe Oblicze BIM 2023

W dniach 22-23 listopada w Warszawie miało miejsce największe branżowe wydarzenie tej jesieni Nowe Oblicze BIM 2023, na którym nie mogło również zabraknąć reprezentacji Norconsult Polska. W wydarzeniu udział wzięli Konrad Fugas (Dział Cyfryzacji) oraz Wiesław Wójcik (Dział konstrukcyjny).

Tym razem tematyka BIM została połączona z punktem widzenia biznesu, który musi być przygotowany na zbliżające się zmiany w sektorze budownictwa. Zmiany te na pewno będą miały wpływ na sposób w jakim pracują specjaliści z branży budowlanej, a więc architekci, projektanci, inwestorzy czy wykonawcy. Podczas konferencji starano się odpowiedzieć na pytanie jakie korzyści mogą przynosić te zmiany oraz jak unikać zagrożeń, które także niosą tego typu zmiany.

Takiego rodzaju konferencje to świetna okazja do poznania najbardziej aktualnych trendów i nowości, które pojawiają się w branży. Spotykając się ze specjalistami i pasjonatami poszerzamy swoje horyzonty, a także szukamy rozwiązań optymalizujących nasze codzienne obowiązki zawodowe.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Reprezentanci Norconsult Polska podczas konferencji Nowe Oblicze BIM 2023.

Od lewej: Wiesław Wójcik, Konrad Fugas